درباره

شرکت توران ایزوگام

شرکت توران ایزوگام با هدف رونق تولید ملی و استفاده از کالای ایرانی فعالیت خود را در زمینه عرضه انواع عایق های رطوبتی آغاز نموده است. و در نظر دارد محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی و با رعایت اصول علمی و استاندارد های جهانی محصولاتی با کیفیت و شایسته مشتری به نحو احسن ارائه کند. حوزه فعالیت: فروش، نصب و راه اندازی انواع عایق های رطوبتی ایزوگام،تک لایه، دولایه، سه لایه، پلیمری ،فویل دار،طرح نما و بدون فویل تولید شده با مرغوب ترین مواد اولیه و همچنین فروش قیر، آسفالت و قیر گونی از حوزه های فعالیت این شرکت می باشد.


اهداف

توران ایزوگام با استفاده از تجربیات و ایده های نیروهای جوان و متخصص قصد دارد تا علاوه بر جایگیری در بازار بزرگ ایران محصولات خود را در کشور های منطقه همچون کشور های حوزه خلیج، عراق، پاکستان و افغانستان، ترکیه و آذربایجان، ترکمنستان و کشور های آسیای شرقی و اروپا عرضه کند.

چشم انداز

با بکار گیری روش های نوین فروش و بازاریابی و با تعیین اهداف مشخص و نیز داشتن شناخت کامل نسبت به بازار های هدف و همچنین داشتن آشنایی کافی با زبان و فرهنگ مردم هر کشور این شرکت محصولات با کیفیت تولید شده در داخل کشور را به بازار های جهانی عرضه میکند.

همکاری با ما

با توجه به اهداف،چشم انداز و برنامه هایی که توران ایزوگام دارد این شرکت آماده هرگونه همکاری در تمامی عرصه های تولید،ارائه محصول،نصب و راه اندازی،مواد اولیه،فعالیت های اقتصادی و بازاریابی و سایر زمینه ها با شما عزیزان می باشد.از طریق فرم زیر میتوانید آمادگی خود را نسبت به هرگونه فعالیت با این شرکت اعلام نمائید.